SVADOBNÉ KONZULTÁCIE

Neviete kde začať? Čo treba riešiť najskôr a čo si môžete odložiť na neskôr? Koho osloviť? Aké služby budete potrebovať? Chýba vám kamarát alebo kamarátka, ktorá s vami bude preberať každý detail a ktorá vás na základe skúseností uistí v každom Vašom rozhodnutí? Na to sme tu my. Pokiaľ sa rozhodnete pre balík Svadobných konzultácií, čakajú vás 3 osobné alebo online stretnutia na základe vášho uváženia v dĺžke trvania 90 minút na, na ktorých vám odovzdáme všetko čo vieme a poradíme ako pri plánovaní svadby postupovať.  Podľa vašej predstavy vám odporučíme vhodných dodávateľov, spoločne pripravíme harmonogram svadobného dňa a odpovieme na akúkoľvek otázku od svadobného obradu až po svadobnú afterparty.

345,- EUR

KOORDINÁCIA SVADOBNÉHO DŇA

Pokiaľ túžite po tom, zabezpečiť si všetko na svadbu sami, no počas dňa D by ste potrebovali osobu, ktorá bude mať všetko od svadobného obradu až do polnoci pod palcom, toto je balíček pre vás. Radi s Vami absolvujeme stretnutie v dĺžke trvania 60 minút, zoznámime a oboznámime sa s vašou svadbou. Prejdeme si spolu harmonogram svadobného dňa aby nás nič neprekvapilo a pokiaľ bude potrebné, radi vám na základe našej skúsenosti poradíme, ak si v niečom nebudete istí. Koordinácia samotnej svadby už bude potom kompletne na nás a vy si môžete užiť naplno a bez starostí váš veľký deň.

395,- EUR

SVADOBNÉ KONZULTÁCIE A KOORDINÁCIA SVADOBNÉHO DŇA

Pokiaľ sa rozhodnete pre balík Svadobných konzultácií, čakajú vás 3 osobné alebo online stretnutia na základe vášho uváženia v dĺžke trvania 90 minút, na ktorých vám odovzdáme všetko čo vieme a poradíme ako pri plánovaní svadby postupovať.  Podľa vašej predstavy vám odporučíme vhodných dodávateľov, spoločne pripravíme harmonogram svadobného dňa a odpovieme na akúkoľvek otázku od svadobného obradu až po svadobnú afterparty. Počas svadobného obradu, hostiny a oslavy budeme na mieste svadby koordinovať dodávateľov a svadobných hostí, podľa plánovaného harmonogramu. Vy si tak budete môcť užiť každý jeden moment bez toho aby ste sa zamýšľali nad časovým sklzom, tým či niekto nebude meškať alebo inými komplikáciami ktoré počas svadobného dňa vzniknú a my ich za pochodu vyriešime.

645,- EUR

DREAMY DAY WEDDING

Ak nemáte na plánovanie svadby čas a možno práve táto činnosť nie je vaša šálka kávy, radi vám ponúkneme kompletnú organizáciu svadobného dňa „na kľúč“. Na prvom stretnutí nám poviete o Vašej predstave svadby, a pokiaľ nemáte konkrétnu predstavu alebo nie ste rozhodnutí,  ukážeme vám svadobné inšpirácie, na základe ktorých nájdeme to, čo vám bude najviac vyhovovať. Kompletne zabezpečíme dodávateľov, výzdobu, hudbu a všetky ostatné položky tak, aby sme čo najviac vystihli Vašu predstavu o vysnívanej svadbe. Okrem plánovania a komunikácie so všetkými zložkami, ich budeme koordinovať na mieste svadby.

od 995,- EUR

DREAMY DAY WEDDING PREMIUM

Pokiaľ túžite po svadbe v zahraničí, napríklad v malebnej Toskánskej usadlosti či na inom vysnívanom mieste, radi pre vás nájdeme ideálne priestory a zariadime všetko potrebné aby sme váš sen premenili na skutočnosť. Vyriešime za vás komunikáciu so zahraničnými dodávateľmi a pripravíme všetko potrebné na váš nezabudnuteľný Dreamy day. V rámci tohto balíka je zahrnutá práca našej agentúry pri plánovaní, organizácii a koordinácii na mieste svadby.

od 1395,- EUR

PREDSVADOBNÁ ONLINE KONZULTÁCIA

Pokiaľ túžite po tom, zabezpečiť si všetko na svadbu sami, no pred dňom D by ste predsalen potrebovali osobu, ktorá si s Vami prejde všetko od svadobného obradu až do polnoci, toto je balíček pre vás. Radi s Vami absolvujeme online konzultáciu v dĺžke trvania 90 minút, zoznámime a oboznámime sa s vašou svadbou. Prejdeme si spolu harmonogram svadobného dňa aby vás nič neprekvapilo a pokiaľ bude potrebné, radi vám na základe našej skúsenosti poradíme, ak si v niečom nebudete istí. Vy tak získate väčšiu istotu, opadne stres a budete si môcť naplno a bez starostí užiť váš veľký deň.

95,- EUR

GRAFIKA

Mali by ste záujem o svadobnú grafiku a tlačoviny, ktoré vizuálne dotvoria celý koncept Vašej svadby? Radi vám pomôžeme a grafiku všetkých materiálov pre vás vytvoríme a v prípade záujmu zašleme do overenej tlačiarne s dopravou ku vám domov.

ZÁKLADNÝ BALÍK

zahŕňa vytvorenie 4 typov grafík na mieru

1. svadobná pozvánka, 2. zasadací poriadok, 

3. menovky na stôl, 4. menu

145,- EUR

ROZŠÍRENÝ BALÍK

zahŕňa vytvorenie 7 typov grafík na mieru

1. svadobná pozvánka, 2. zasadací poriadok, 

3. menovky na stôl, 4. menu, 5. program, 

6. čísla stolov, 7. uvítacia svadobná tabuľa

195,- EUR

ÚPLNÝ BALÍK

zahŕňa vytvorenie 10 typov grafík na mieru

1. svadobná pozvánka, 2. zasadací poriadok,

3. menovky na stôl, 4. menu,

5. program, 6. čísla stolov,

7. uvítacia svadobná tabuľa, 8. etiketa na víno

9. inštrukcie pre rodinu v elektronickej forme,

10. informačné tabuľky (označenie candybar, výber drinkov, výber alko, výber nealko, švédske stoly atď.)

245,- EUR

SVADOBNÝ BABYSITTING

Nakoľko sa venujeme aj detským eventom a aktivitám, radi pre vás pripravíme a zabezpečíme aj svadobný babysitting.

TVORIVÝ BALÍK S TEEPEE

zahŕňa 3 hodinový program pre 10 detí, 2 animátorky, detské teepee s dlhým stolom, interaktívno-zábavnu svadobnú knihu viacerých úloh pre deti vrátane príslušenstva

345 ,- EUR

TVORIVO – ŠPORTOVÝ BALÍK

zahŕňa 3 hodinový program pre 10 detí, 2 animátorky, interaktívno-zábavnu svadobnú knihu viacerých úloh pre deti vrátane príslušenstva a trávnikové svadobné hry pre deti a dospelých

345 ,- EUR

TVORIVO – ŠPORTOVÝ BALÍK S TEEPEE

zahŕňa 3 hodinový program pre 10 detí, 2 animátorky, detské teepee s dlhým stolom, interaktívnu svadobnú knihu hier pre deti vrátane príslušenstva, trávnikové svadobné hry pre deti a dospelých

495 ,- EUR

Vyššie uvedené balíky a ceny sú orientačné a program je možné vytvoriť na základe vašej predstavy a počtu detí. V rámci detskej eventovej agentúry Artlandia disponujeme širokým portfóliom rôznych aktivít, umelcov, skákací atrakcií a mobiliáru pre deti. V prípade, že sa rozhodnete pre svadobný babysitting neváhajte nás kontaktovať a radi pripravíme ponuku na mieru.

Všetky ceny sú uvedené bez 20% DPH.

NAŠE ĎALŠIE SLUŽBY

KVETINOVÁ VÝZDOBA

K svadbám neodmysliteľne patria kvety a preto popri plánovaní Vašej svadby určite neobídeme ani túto tému. Radi s vami preberieme najnovšie trendy v kvetinovej výzdobe, ktoré sa budú hodiť do vizuálu Vašej svadby a odporučíme vám šikovnú dekoratérku.

ZÁSNUBY

Chcete pripraviť vašej polovičke nezabudnuteľné zásnuby? Nechajte to na nás, aby ste sa mohli sústrediť a vychutnať si tento dôležitý okamih s Vašim partnerom/partnerkou.

ROZLÚČKA

Viete že by nevestu potešila originálna rozlúčka so slobodou namiesto obyčajného večera v meste ale neviete si dať rady s programom? Chcete jej pripraviť večer plný zábavy/relaxu na ktorý nezabudne?

OSLAVY

Chceli by ste zorganizovať narodeninovú oslavu či už pre seba, rodičov alebo dobrých kamarátov? Potrebujete zabezpečiť program, miesto a všetkých dodávateľov? Pokiaľ neviete kde začať, radi vás usmerníme, naplánujeme a zrealizujeme originálnu a nezabudnuteľnú oslavu.