SVADOBNÉ KONZULTÁCIE

Neviete kde začať? Čo treba riešiť najskôr a čo si môžete odložiť na neskôr? Koho osloviť? Aké služby budete potrebovať? Chýba vám blízka osoba, ktorá s vami bude preberať každý detail a ktorá vás na základe skúseností uistí v každom Vašom rozhodnutí? Na to sme tu my. Pokiaľ sa rozhodnete pre balík Svadobných konzultácií, čaká vás 1 osobné a 2 online stretnutia v dĺžke trvania 90 minút, na ktorých vám odovzdáme všetko čo vieme a poradíme ako pri plánovaní svadby postupovať.  Podľa vašej predstavy vám odporučíme vhodných dodávateľov, spoločne pripravíme harmonogram svadobného dňa a odpovieme na akúkoľvek otázku od svadobného obradu až po svadobnú afterparty.

445,- EUR

KOORDINÁCIA SVADOBNÉHO DŇA

Pokiaľ túžite po tom, zabezpečiť si všetko na svadbu sami, no počas dňa D by ste potrebovali osobu, ktorá bude mať všetko od svadobného obradu až do polnoci pod palcom, toto je balíček pre vás. Radi s Vami absolvujeme online stretnutie v dĺžke trvania 60 minút, zoznámime a oboznámime sa s vašou svadbou. Prejdeme si spolu harmonogram svadobného dňa aby nás nič neprekvapilo a pokiaľ bude potrebné, radi vám na základe našej skúsenosti poradíme, ak si v niečom nebudete istí. Koordinácia samotnej svadby už bude potom kompletne na nás a vy si môžete užiť naplno a bez starostí váš veľký deň.

445,- EUR

SVADOBNÉ KONZULTÁCIE A KOORDINÁCIA SVADOBNÉHO DŇA

Pokiaľ sa rozhodnete pre balík Svadobných konzultácií a koordinácie svadobného dňa, čaká vás 1 osobné a 2 online stretnutia v dĺžke trvania 90 minút, na ktorých vám odovzdáme všetko čo vieme a poradíme ako pri plánovaní svadby postupovať.  Podľa vašej predstavy vám odporučíme vhodných dodávateľov, spoločne pripravíme harmonogram svadobného dňa a odpovieme na akúkoľvek otázku od svadobného obradu až po svadobnú afterparty. Počas svadobného obradu, hostiny a oslavy budeme na mieste svadby koordinovať dodávateľov a svadobných hostí, podľa plánovaného harmonogramu. Vy si tak budete môcť užiť každý jeden moment bez toho aby ste sa zamýšľali nad časovým sklzom, tým či niekto nebude meškať alebo inými komplikáciami ktoré počas svadobného dňa vzniknú a my ich za pochodu vyriešime.

795,- EUR

DREAMY DAY WEDDING

Ak nemáte na plánovanie svadby čas a chcete nechať plánovanie na profesionálov, radi vám ponúkneme službu Dreamy day wedding, ktorá býva v praxi využívaná buď ako kompletná organizácia svadobného dňa „na kľúč“ alebo ako čiastková organizácia vybraných položiek podľa dohody. Radi sa oboznámime s vašou predstavou svadby, a poradíme vám vo všetkých oblastiach plánovania tak, aby sme ju naplnili.  Ukážeme vám svadobné inšpirácie a trendy na základe ktorých nájdeme to, čo vám bude najviac vyhovovať a v čom sa budete cítiť najviac prirodzene. Zabezpečíme dodávateľov priestorov, cateringu, výzdoby, programu a všetky ostatné položky tak, aby sme čo najviac vystihli Vašu predstavu o vysnívanej svadbe. Okrem plánovania a komunikácie so všetkými vybranými dodávateľmi, ich budeme koordinovať počas svadobného dňa.

od 995,- EUR

DREAMY DAY WEDDING PREMIUM

Pokiaľ túžite po svadbe v zahraničí, napríklad v malebnej Toskánskej usadlosti či na inom vysnívanom mieste, radi pre vás nájdeme ideálne priestory a zariadime všetko potrebné aby sme váš sen premenili na skutočnosť. Vyriešime za vás komunikáciu so zahraničnými dodávateľmi a pripravíme všetko potrebné na váš nezabudnuteľný Dreamy day. V rámci tohto balíka je zahrnutá práca našej agentúry pri plánovaní, organizácii a koordinácii na mieste svadby.

od 1495,- EUR

SVADOBNÁ ONLINE KONZULTÁCIA

Pokiaľ túžite po tom, zabezpečiť si všetko na svadbu sami, no kedykoľvek počas procesu plánovania zostanete zneistení, radi vám poradíme ohľadom akejkoľvek svadobnej témy počas spoločnej online konzultácie. Zodpovieme vaše otázky, prejdeme si spolu harmonogram, odporučíme dodávateľov a poradíme vám v rozhodnutiach na základe našich skúseností.

Predsvadobná online konzultácia trvá 90 minút.

125,- EUR

SVADOBNÁ VÝZDOBA

Kvetinová výzdoba a dekorácie sú neodmysliteľnou súčasťou každej svadby. Tak ako existujú rozličné priestory, existujú aj rôzne svadobné štýly.  Pokiaľ ste veľkí detailisti a chcete aby všetky prvky vašej svadby ladili, ale aj pokiaľ ešte stále iba pátrate po tom, akým štýlom sa vo vizuále vašej svadby vydať, zverte sa do rúk nám. Radi sa postaráme o kvetinovú výzdobu ale aj o všetky ostatné doplnky a dekorácie.  Či už hľadáte jednoduchú čistú svadobnú klasiku alebo niečo odvážne a okázalé, radi vám poradíme akým smerom sa vydať, ukážeme najnovšie trendy a zabezpečíme výzdobu, na ktorú určite nezabudnete.

CENA NA VYŽIADANIE

SVADOBNÝ BABYSITTING

Nakoľko sa venujeme aj detským eventom a aktivitám, radi pre vás pripravíme a zabezpečíme aj svadobný babysitting.

TVORIVÝ BALÍK S TEEPEE

zahŕňa 3 hodinový program pre 10 detí, 2 animátorky, detské teepee s dlhým stolom, interaktívno-zábavnu svadobnú knihu viacerých úloh pre deti vrátane príslušenstva

395 ,- EUR

TVORIVO – ŠPORTOVÝ BALÍK

zahŕňa 3 hodinový program pre 10 detí, 2 animátorky, interaktívno-zábavnu svadobnú knihu viacerých úloh pre deti vrátane príslušenstva a trávnikové svadobné hry pre deti a dospelých

395 ,- EUR

TVORIVO – ŠPORTOVÝ BALÍK S TEEPEE

zahŕňa 3 hodinový program pre 10 detí, 2 animátorky, detské teepee s dlhým stolom, interaktívnu svadobnú knihu hier pre deti vrátane príslušenstva, trávnikové svadobné hry pre deti a dospelých

495 ,- EUR

Vyššie uvedené balíky a ceny sú orientačné a program je možné vytvoriť aj na základe vašej predstavy na mieru. V rámci detskej eventovej agentúry Artlandia disponujeme širokým portfóliom kreatívnych a športových aktivít, umelcov, nafukovacích atrakcií a mobiliáru pre deti. V prípade, že sa rozhodnete pre iný typ svadobného babysittingu neváhajte nás kontaktovať a radi pripravíme ponuku.

Viac informácií nájdete na https://www.artlandia.net/

GRAFIKA

Mali by ste záujem o svadobnú grafiku a tlačoviny, ktoré vizuálne dotvoria celý koncept Vašej svadby? Radi vám pomôžeme a grafiku všetkých materiálov pre vás vytvoríme a v prípade záujmu zašleme do overenej tlačiarne s dopravou ku vám domov.

ZÁKLADNÝ BALÍK

zahŕňa vytvorenie 4 typov grafík na mieru 

na základe dohody, napríklad: 

1. svadobná pozvánka, 2. uvítacia tabuľa, 

3. nápojový lístok, 4. menu

245,- EUR

ROZŠÍRENÝ BALÍK

zahŕňa vytvorenie 7 typov grafík na mieru 

na základe dohody, napríklad:

 1. svadobná pozvánka, 2. uvítacia tabuľa, 

3. nápojový lístok, 4. menu, 5. harmonogram, 

6. čísla stolov

295,- EUR

ÚPLNÝ BALÍK

zahŕňa vytvorenie 10 typov grafík na mieru 

na základe dohody, napríklad:

1. svadobná pozvánka, 2. uvítacia tabuľa,

3. nápojový lístok, 4. menu,

5. harmonogram, 6. čísla stolov,

7. zasadací poriadok, 8. etiketa na víno

9. inštrukcie pre rodinu v elektronickej forme,

10. menovky

345,- EUR

Všetky ceny sú uvedené bez 20% DPH.

NAŠE ĎALŠIE SLUŽBY

ZÁSNUBY

Chcete pripraviť vašej polovičke nezabudnuteľné zásnuby? Nechajte to na nás, aby ste sa mohli sústrediť a vychutnať si tento dôležitý okamih s Vašim partnerom/partnerkou.

ROZLÚČKA

Viete že by nevestu potešila originálna rozlúčka so slobodou namiesto obyčajného večera v meste ale neviete si dať rady s programom? Chcete jej pripraviť večer plný zábavy/relaxu na ktorý nezabudne?

OSLAVY

Chceli by ste zorganizovať narodeninovú oslavu či už pre seba, rodičov alebo dobrých kamarátov? Potrebujete zabezpečiť program, miesto a všetkých dodávateľov? Pokiaľ neviete kde začať, radi vás usmerníme, naplánujeme a zrealizujeme originálnu a nezabudnuteľnú oslavu.