Začalo to našou svadbou, ktorú sme do detailov naplánovali a zorganizovali v roku 2019. Po tom ako naša svadba skončila nám bolo ľúto, že už sa všetkým tým aktivitám venovať nemôžme, pričom sme mali stále veľa nápadov a inšpirácií, ktoré by urobili svadobný deň niečím výnimočný. Prirodzene sme pomáhali aj pri svadbách našich známych až sme sa napokon rozhodli, že sa chceme plánovaniu a realizácii svadieb venovať naplno. Máme agentúru, ktorá zabezpečuje detské eventy a obaja sa venujeme produkcii podujatí už vyše 8 rokov. Nechceme robiť klasické svadby, podľa zaužívaných zvykov. Sledujeme najnovšie trendy a výzdoba a vizuálna stránka svadby je pre nás veľmi podstatná. Pokiaľ nám zveríte do rúk Váš svadobný deň, všetko bude prepracované do detailov a naplánované podľa vašich predstáv, tak aby ste sa cítili pohodlne. Radi to urobíme inak, nekonvečne a nezabudnuteľne.

100x100 1

INŠPIRÁCIA

Budeme radi ak sa s nami podelíte o Vaše vysnívané svadobné nápady či fotografie a pokúsime sa čo najviac priblížiť k vašim snom. Pokiaľ nemáte jasno v tom, čo chcete, ukážeme vám čo je momentálne svadobným trendom a predstavíme rôzne smery, ktorými sa môžete v celkovom svadobnom vizuále uberať.

100x100 2

KOORDINÁCIA

Nebojíme sa bohatého programu ani veľkého počtu hostí. Plánovanie a koordinácia svadobného dňa je zložitý proces a budete radi keď naň nebudete sami. Pomôžeme vám zostaviť harmonogram dňa a vyriešiť zásadné otázky pri plánovaní svadby.

100x100 3

JEDINEČNOSŤ

Je nám jasné, že každý preferuje niečo iné. Niektoré páry majú záujem o intímnejší obrad s najbližšími a niektoré páry preferujú veľa hostí a veľkú zábavu. My sa postaráme o to, aby sme vám ušili svadobný deň presne na mieru.

100x100 4

NEZABUDNUTEĽNOSŤ

Postaráme sa o to aby ste na váš svadobný deň mali navždy krásne spomienky a súčasťou toho sú aj svadobné fotografie či svadobný klip alebo video. Odporučíme vám overených dodávateľov týchto služieb, ktorý vám vaše spomienky zhmotnia a kedykoľvek sa tak budete môcť opäť vrátiť do atmosféry vášho svadobného dňa.

TAKTO TO ZAČALO

KRISTÍNA

„Som Kristína a pochádzam z Bratislavy, mám rada všetko pekné a baví ma vymýšľať a organizovať eventy. Celý život sa snažím zamestnávať niečím kreatívnym a snažím sa vytvárať veci, ktoré majú zmysel a ktoré ľudí tešia. Myslím, že svadby sú dokonalé spojenie krásy, kreativity, emócií a v neposlednom rade dobrej organizácie svadobného dňa. Budem sa tešiť ak sa rozhodnete pre Dreamyday a stretneme sa pri dobrej káve a naplánujeme váš jedinečný svadobný deň do dokonalosti. Garantujem vám, že to budem prežívať s Vami“

PETER

„Som Peter a tiež pochádzam z Bratislavy. Už viac ako 8 rokov sa venujem organizácii podujatí a spolu s Kristínou riadim detskú eventovú agentúru Artlandia. Myslím že pri každom evente je potrebný aj iný pohľad na vec ako tá ideálna krásna predstava. Treba si objektívne zhodnotiť každé rozhodnutie, dať si pozor na riziká a ustrážiť to aby sa spojili sny s praktickosťou a zároveň sa výrazne neprekračoval rozpočet– k čomu prichádza najmä pri svadbách. Spolu s Kristínou vám pomôžeme pri realizácii svadby podľa služby, ktorú si od nás objednáte.“

NAPÍSALI O NÁS

Milí Kika, Peťo a celý tím Dreamy Day Chceme sa ešte raz poďakovať za všetko, čo ste pre nás a náš svadobný deň spravili. Nevieme si predstaviť aké by bolo plánovanie svadby bez vás. Od začiatku spolupráce s vami sme vedeli, že by sme to asi nedali. Hlavne by sme ani nevedeli kde začať. Stretnutia s vami nás vždy ukludnili, no zároveň sme po každom stretnutí ďakovali, že všetky vybavovačky a obvolávačky môžme nechať na vás. Vždy ste pre nás všetko naplánovali a všetko pre nás spísali. My sme len v údive pozerali, koľko vecí by nás ani nenapadlo zakomponovať do plánovania a o čo tažšie by to potom bolo. Práve vďaka stretnutiam s vami nemáme plánovanie svadby spojené so stresom. Máme pocit, že ste všetko spravili za nás! O svadobnom dni ani nehovorím. To, že sme sa mohli sústrediť len na nás, našu rodinu a blízkych, je pomoc na nezaplatenie. Keď sme nevedeli čo ďalej, vždy ste tam boli aby ste všetkých usmernili. Aby bolo všetko načas, jedlo bolo na stoloch a pitie v rukách hostí až do rána. Za profesionálny prístup ďakujeme tiež - boli ste tam pre nás od príprav až do noci a dbali ste na plynulý priebeh až do konca svadby, kým neodišli poslední hostia. To bola pre nás obrovská pomoc. Pomohli ste nám vytvoriť najlepší deň a úžasnú svadbu a my sme si mohli len užívať. Ďakujeme!
MIŠKA & LUKY
novomanželia
Úprimne odporúčam každej neveste, aby si nechala pomôcť s organizáciou svojej svadby, alebo aspoň s koordináciou priamo v deň "D". Myslela som si, že je to klišé... mať koordinátorku, ale je to priam nevyhnutné : ) Na šťastie som sa rozhodla správne a ešte aj pre správnu agentúru. Dreamy day wedding sú profesionálni a ľudskí. Bez nich by som si ani z polovice našu svadbu neužila a nezvládala by som bez nich situácie, ktoré chcete, či nechcete vzniknú aj keď vôbec neboli v pláne : ) Vrelo odporúčam! A DDW ďakujem!
NELA & ADAM
novomanželia

NAŠE ĎALŠIE PROJEKTY