Svadobná agentúra DREAMY DAY vám s láskou a zmyslom pre detail naplánuje a zorganizuje svadobný deň. S nadšením vytvárame koncepty na mieru pre každý pár a chceme aby sa v prvom rade cítili na vlastnej svadbe príjemne a už len z pohľadu na svadobný priestor cítili, že je to o nich. Pracujeme primárne s lokálne pestovanými sezónnymi kvetmi a prírodnými materiálmi nakoľko udržateľnosť je aj v svadobnom plánovaní pre nás dôležitou témou.

Sledujeme najnovšie trendy v svadobnom dizajne ale aj v nápadoch na aktivity a program pre hostí. Na plánovanie svadieb sa pozeráme ako na celok, kde všetky jednotlivé časti musia dávať zmysel a musia vystihovať našich klientov.

Ak vás náš prístup a filozofia oslovila, budeme radi súčasťou aj toho vášho Dreamy day.

KREATIVITA

Podeľte sa s nami o Vaše vysnívané svadobné nápady nech sú akokoľvek odvážne!  Pokiaľ nemáte jasno v tom, čo vás inšpiruje a akým smerom sa pri kreatíve vybrať, radi vám predstavíme rôzne možnosti celkového svadobného vizuálu a pomôžeme vám s realizáciou.

PROFESIONALITA

Nebojíme sa bohatého programu ani veľkého počtu hostí. Plánovanie a koordinácia svadobného dňa je zložitý proces a budete radi keď naň nebudete sami. Pomôžeme vám zostaviť harmonogram dňa a vyriešiť zásadné otázky pri plánovaní svadby.

JEDINEČNOSŤ

Každý klient je iný a každý má o svojom svadobnom dni inú predstavu. Niektoré páry majú záujem o intímnejší obrad s najbližšími a niektoré páry preferujú veľa hostí a veľkú zábavu. Svadba v kaštieli? V stodole? Či na panskej lúke? My sa postaráme o to, aby sme vám ušili svadobný deň presne na mieru.

KRISTÍNA

„Som Kristína a v rámci Dreamy day sa stretneme pri spoločných konzultáciách a počas vášho svadobného dňa. Uvedomujem si, že byť súčasťou takej dôležitej udalosti v živote dvoch ľudí akou je svadba, je veľká zodpovednosť.  Dreamy day pre mňa nie je iba prácou, je to zároveň aj poslanie, ku ktorému ma to vždy ťahalo. Organizovanie rôznych osláv, eventov a podujatí ma priviedlo k štúdiu manažmentu a produkcie na VŠMU. No pri každodenných eventoch mi chýbala realizácia pri plánovaní niečoho osobnejšieho, podstatnejšieho a dôležitejšieho s dôrazom na vizuálnu stránku a kreatívu. To, čomu sa venujem naozaj s láskou, je práve plánovanie a koordinácia svadieb, kde viem zúročiť množstvo nápadov a inšpirácií ale aj skúsenosti z oblasti eventov. Budem nadšená ak sa rozhodnete pre služby Dreamy day a vyberiete si ma ako súčasť vášho svadobného dňa. Garantujem vám, že to budem prežívať s vami.

PETER

„Som Peter a v rámci Dreamy day vám rád pripravím svadobnú grafiku a zabezpečím prenájom našich dekorácií a vybavenia. Už viac ako 10 rokov sa venujem organizácii podujatí a spolu s Kristínou riadim detskú eventovú agentúru Artlandia, prostredníctvom ktorej poskytujeme v rámci Dreamy day aj službu „svadobný babysitting“. Rád vám pomôžem s realizáciou jednotlivých podslužieb a s koordináciou svadobného dňa.

PATRÍCIA

NAPÍSALI O NÁS

Pred našou svadbou, sme mali možnosť obehať niekoľko svadieb a ajkeď všetky boli krásne a dokonalé, vždy bolo vidieť rozdiel, kedy si svadbu mladomanželia organizovali úplne sami a kedy mali na pomoc profesionálov. Vždy som si hovorila, že chcem byť tou nevestou, ktorá si deň D naplno užíva a nemusí riešiť, koľko je hodín, aký program nasleduje a kde je kapela, ktorá už dávno mala hrať..toto všetko sa mi splnilo vďaka skvelým Dreamy Day. Všetky detajly programu sme spolu naplánovali dopredu a počas svadobného dňa sme sa mohli naplno venovať naším rodinám a priateľom a neriešiť už nič iné, lebo Kika s Peťom dohliadali, kde sa nachádzame a kedy sa kam máme dostaviť : ) Okrem toho, že sú to veľkí profesionáli s množstvom skúseností, sú to aj sympoši, ktorých na svadbe proste chceš mať. Nechať si svadbu koordinovať bolo rozhodne jedno z najlepších rozhodnutí a odporúčame ho všetkým párikom, ktoré plánuju svoju svadbu. Veď kedy inokedy sa má žena cítiť, ako hlavná hrdinka amerického filmu, za ktorú veci rieši jej asistentka, ako v deň svojej svadby?! : )
ADELA & MICHAL
novomanželia
Názov “Dreamy day” by nemohol byť výstižnejší - vďaka Vám dvom bol náš svadobný deň jednoducho snový od začiatku až do konca. Zdá sa nám to s manželom až neuveriteľné, ale počas dňa D sa vôbec nič nepokašľalo. Respektíve ak áno, tak sme o tom nevedeli a problém sa vyriešil ešte skôr, ako sme si to my dvaja všimli. Všetko od stanov v kostole cez catering až po poslednú sviečku bolo dokonalé. Nielen my, ale aj všetci svadobní hostia odchádzali zo svadby unesení. Ak by aj bolo možné si celý svadobný deň zopakovať ešte raz, nezmenili by sme nič. Ste jednoducho dvojica absolútnych profesionálov, ktorá je schopná zabezpečiť nemožné pre šťastie a spokojnosť svadobného páru. Zároveň ste stále zostávali extrémne ľudskí a príjemní až sme mali pocit, že sa bavíme s kamošmi. Ktokoľvek sa rozhodne zveriť svoj veľký deň do Vašich rúk bude určite nadšený rovnako, ako sme boli aj my s manželom. Prajeme Vám ešte veľa spokojných a šťastných klientov - sme veľmi radi, že sme mohli byť jedni z nich.
LENKA & ADRIÁN
novomanželia
Kristínka a Dreamyday boli skvelí. Rezervovali sme si ich balíček koordinácie svadobného dňa, ku ktorému sme si priplatili extra konzultácie online. Kristína od začiatku pomohla usmerniť koncept svadby a premyslieť detaily harmonogramu, koordináciu dodávateľov a pod. Dala nám tiež inú perspektívu na niektoré rozhodnutia ako to, že sme pôvodne nechceli mať DJ, vysvetlila nám komplexitu ozvučenia akcie a sama našla DJs, ktorí vyhovovali nášmu rozpočtu a viedla s nimi komunikáciu bez toho aby si za to pýtala príplatok. Na miesto v deň svadby prišli skôr, pomohli nám zaistiť hladký priebeh obradu a hostiny, a koordináciu hostí v rozsiahlom priestore čo nebolo jednoduché. Boli skvelí a proaktívni počas celého večera. Ďakujeme za všetko a odporúčame všetkými 10timi.
ALŽBETA & MARTIN
novomanželia
Zaciatkom jula sme mali svadbu v zamku Eckartsau v Rakusku a aj ked to bolo priestorovo nove teritorium pre Dreamyday, zvladli to uzasne. S Kikou sme boli dohodnute na balicku Dreamy Day Wedding, vramci ktoreho sa Kika hlavne sustredila na svadobny koncept, vyzdobu, program, chod svadby a koordinaciu dna, a zaroven nam Peto pomohol s koncipovanim a vyrobenim vsetkych tlacovin. Boli sme velmi spokojni, Kika nam vramci konzultacii dala super tipy na priebeh svadby, co by jej nepasovalo a na co by mala lepsi navrh, komunikacia bola velmi jednoducha a strukturovana, a co sa tyka vyzdoby tak aj virtualne bola velmi otvorena nasej predstave a po par vymeneni fotiek sme prisli k zaverecnemu krasnemu farebnemu konceptu. Kika nam aj koordinovala den svadby - spatne si to nevieme ani bez koordinatorky predstavit, ozaj sme nemuseli ten den na nic organizacne mysliet a Kika aj s kolegynou len sem tam prisli za nami ze ci urcita zmena planu je pre nas okej. Urcite vela veci v pozadi "nevyslo", ale my sme o nich ani nevedeli. Urobili to super a vedeli zorganizovat dokonca aj nase velmi medzinarodne publikum : ) Obrovska vdaka Dreamy Day, sme moc radi ze boli sucastou nasej svadby, na ktoru nikdy nezabudeneme!
ZUZKA & CHRIS
novomanželia
Veľmi som spokojná, že som si vybrala agentúru Dreamyday na svoju svadbu. Kristina je veľmi milá a ochotná a vždy mi vedela poradiť a vďaka nej sme mali vynikajúcu ozdobu a všetko bolo podľa mojich predstav. Ked sme to ešte len plánovali, tak som si myslela že to asi bude pekne, ale nevedela som si ani predstaviť že budeme mať až takú nádhernú svadbu! Som neskutočne spokojná. Veľmi ľudský, osobný, ochotný a profesionálny prístup. Fakt odporúčam vsetkymi desiatimi!!!
EVELINA & ADAM
novomanželia
Milí Kika, Peťo a celý tím Dreamy Day Chceme sa ešte raz poďakovať za všetko, čo ste pre nás a náš svadobný deň spravili. Nevieme si predstaviť aké by bolo plánovanie svadby bez vás. Od začiatku spolupráce s vami sme vedeli, že by sme to asi nedali. Hlavne by sme ani nevedeli kde začať. Stretnutia s vami nás vždy ukludnili, no zároveň sme po každom stretnutí ďakovali, že všetky vybavovačky a obvolávačky môžme nechať na vás. Vždy ste pre nás všetko naplánovali a všetko pre nás spísali. My sme len v údive pozerali, koľko vecí by nás ani nenapadlo zakomponovať do plánovania a o čo tažšie by to potom bolo. Práve vďaka stretnutiam s vami nemáme plánovanie svadby spojené so stresom. Máme pocit, že ste všetko spravili za nás! O svadobnom dni ani nehovorím. To, že sme sa mohli sústrediť len na nás, našu rodinu a blízkych, je pomoc na nezaplatenie. Keď sme nevedeli čo ďalej, vždy ste tam boli aby ste všetkých usmernili. Aby bolo všetko načas, jedlo bolo na stoloch a pitie v rukách hostí až do rána. Za profesionálny prístup ďakujeme tiež - boli ste tam pre nás od príprav až do noci a dbali ste na plynulý priebeh až do konca svadby, kým neodišli poslední hostia. To bola pre nás obrovská pomoc. Pomohli ste nám vytvoriť najlepší deň a úžasnú svadbu a my sme si mohli len užívať. Ďakujeme!
MIŠKA & LUKY
novomanželia
Úprimne odporúčam každej neveste, aby si nechala pomôcť s organizáciou svojej svadby, alebo aspoň s koordináciou priamo v deň "D". Myslela som si, že je to klišé... mať koordinátorku, ale je to priam nevyhnutné : ) Na šťastie som sa rozhodla správne a ešte aj pre správnu agentúru. Dreamy day wedding sú profesionálni a ľudskí. Bez nich by som si ani z polovice našu svadbu neužila a nezvládala by som bez nich situácie, ktoré chcete, či nechcete vzniknú aj keď vôbec neboli v pláne : ) Vrelo odporúčam! A DDW ďakujem!
NELA & ADAM
novomanželia
Ďakujeme veľmi pekne, na svadbe sme si to super užili! Všetko išlo podľa plánu a hostia si veľmi pochvaľovali koordináciu a organizáciu. Hostia si stihli užiť všetky body programu a veľkým hitom svadby boli trávnikové hry, ktoré sme si od vás požičali. Koordinácia svadby bola naozaj skvelá. Všetko prebehlo hladko podľa harmonogramu. Boli ste veľmi ochotní, pripravení na všetko, profesionálni a milí. Mohla som si užiť svadobný deň bez stresu. Som veľmi ráda, že sme si vybrali práve Vás pre našu svadobnú koordináciu. Ešte raz ďakujem, vrelo odporúčam!
NATÁLIA & GIBRAN
novomanželia
Našu svadbu si bez Dreamy Day ani nevieme predstaviť. Keďže sme Slováci žijúci v zahraničí, svadbu sme chceli mať určite na Slovensku, no plánovanie na diaľku by bolo naozaj komplikované, preto sme hneď vedeli, že budeme potrebovať agentúru. Pri výbere sme oslovili viacero možností, no jedine Kika z Dreamy Day bola absolútne nenútená, no profesionálna a hneď sme si povedali, že toto je to, čo hľadáme. Čo sme veľmi ocenili bolo, že mala portfólio overených dodávateľov, z ktorých sme si mohli vybrať a všetky dôležité veci sme mali dohodnuté viac ako pol roka vopred, čím sme predišli akémukoľvek stresu. Stále prinášala nové nápady a tipy, ale nikdy sme nemali pocit, že by náš do niečoho tlačila. Nehovoriac o tom, že má skúseností a presne vie, čo je lepšie kam umiestniť, ako zostaviť program atď. Celý svadobný deň prebehol bez problémov a veľmi sa nám páčilo, že sme sa absolútne nemuseli nad ničím zamýšľať a iba si užiť deň s našimi najbližšími. Určite odporúčame :)Okrem koordinácie som s Kikou a Peťom absolvovala aj predsvadobné konzultácie, kde mi jednak odporučili ich overených dodávateľov a (výzdoba, fotograf, atď.) a tiež dali cenné tipy k organizácii svadby. V neposlednom rade Dreamy Day ďakujem aj za požičaný mobiliár a dekorácie, ktoré skutočne nemajú konkurenciu. Kika, Peťo, ĎAKUJEM VÁM! <3
ADRIANA & JAKUB
novomanželia
Musíme ešte raz poďakovať za do detailu dokonalú organizáciu oslavy 2 x 50 tky a nielen tú. Od nádherných priestorov s úžasnou výzdobou, chutným jedlom, ústretovým personálom, programom, videom, fotografiami a tými hrami aj pre nás starších a čerešnička na torte, nezabudnuteľný svadobný obrad po 30 rokoch a čo je naj, všetko zorganizované tajne, ako prekvapenie od našej najmilovanejšej... Vrelo odporúčam všetkým.
JANETTE & MARTIN
oslávenci
Milá Kika a Peťo. Ani neviem ako by som začala a preto by som sa Vám na začiatok hlavne chcela ja a môj muž z celého srdca poďakovať. Vždy som si myslela, že organizácia svadby nemôže byť predsa nejako náročna (veď je to len jeden deň) a preto som celkom nechápala načo by mal mať niekto svadobnú agentúru. Musím povedať, že ak je niekto rovnakého názoru tak sa veľmi mýli. Nemohla som spraviť lepšie rozhodnutie ako si objednať práve Vás a teraz viem ako veľmi náročné je zorganizovať svadobný deň tak, aby všetko vyšlo ako má. Vám sa to podarilo na 100 percent. Náš svadobný deň sme si mohli práve vďaka Vám maximálne užívať! Všetko bolo do posledného detailu krásne nachystané a my sme nemuseli v deň "D" nič riešiť, len si uživať atmosféru svadobného dňa. Celý večer bol maximálne organizovaný a nevznikal žiaden chaos, a pritom to bolo celé nesilené a uvoľnené. Okrem svadobného dňa boli Kika a Peťo vždy k dispozícii, konzultácie boli veľmi príjemne a splnili každú našu požiadavku. Dokonca sami vyrobili dekorácie podľa našich predstáv a každý problém, ktorý nastal pri prípravách, prestával byť pri nich problémom a to doslova. Všetko vyriešili, od kvetinárky cez šaty, starejšieho, slané pečivo, fotografa, kameramana ,svadobné hry až po priestory. Okrem našich predstáv nám prezentovali aj veľa svojich vlastných nápadov, ktoré nielenže boli originálne ale veľmi obohatili našu svadbu, ktorá aj vďaka tomu bola iná, nápaditá, jednoducho taká, akú sme chceli a ešte sto-krát lepšia. Zároveň nám Peťo vyrobil aj nádhernú grafiku. Určite sa veľa ľuďom pri svadobnej organizácií môže stať, že nie všetci ľudia, s ktorými budete pracovať budú ochotní. Aj v takýchto prípadoch nám Kika s Peťom nesmierne pomohli a všetko za nás vyriešili. Ak ešte váhate, či potrebujete svadobnú agentúru, tak Vám poviem, že možno takú klasickú nie ale Kiku a Peťa určite áno. Lepšiu sme si totiž nemohli vybrať, vidno, že do toho dávate srdce a že vás to úprimne baví. Bez vás by som celú prípravu určite nezvládla. Ďakujeme!
MAKA & MICHAL
novomanželia
Pred svadbou nám všetci hovorili, že sa nemáme príliš tešiť, lebo svadba je stresujúca a je primárne o napĺňaní potrieb hostí. Vďaka Kike z Dreamy Day, ktorá mi koordinovala svadbu, to však vôbec nebol náš prípad. Počas svadobného dňa sme sa nemuseli starať absolútne o nič a mohli si užívať tie najkrajšie momenty, úplne bez stresov. Som za to nesmierne vďačná. Kika je nielen úžasná osoba, no tiež profesionálka, ktorá má pod kontrolou každý jeden detail a robí všetko preto, aby svadba prebiehala podľa plánov. Okrem koordinácie som s Kikou a Peťom absolvovala aj predsvadobné konzultácie, kde mi jednak odporučili ich overených dodávateľov a (výzdoba, fotograf, atď.) a tiež dali cenné tipy k organizácii svadby. V neposlednom rade Dreamy Day ďakujem aj za požičaný mobiliár a dekorácie, ktoré skutočne nemajú konkurenciu. Kika, Peťo, ĎAKUJEM VÁM! <3
SIMONKA & JURAJ
novomanželia
Kristínku sme si dohodli na našu svadbu ktorá bola 9/7/2022 v Agropenzión Hubert, Zvončín. Aj keď veľa vecí sme si zabezpečili vo vlastnej réžii tak vo finále všetky technické organizačné termínové záležitosti aby všetko klaplo so všetkým, boli výhradne na Kristínke a ja som za túto pomoc nesmierne vďačná, nakoľko som to mohla vypustiť z hlavy a spoľahnúť sa 100%. Ja som sedela v apartmáne, nechala si robiť vlasy makeup a spolu s rodinou a priateľmi si užívať tento deň a nestarať sa o nič. zrazu som len mala info že kapela je na mieste, pianista je pripravený, šoféri začali zvážať hostí z ubytovania, hostia majú welcome drink, matrikárky sú na mieste, obrad je nachystaný, počas hostiny zrazu koláče boli na svojom mieste, nachystaný mikrofon na príhovory, vybuchli konfety počas nášho tanca, atd atd by som mohla popísať celý náš deň, skrátka a jednoducho všetko zvládnuté na jednotku, je to veľká pomoc v tento deň, ja som nechcela týmto zaťažovať nikoho z rodiny aby si to pekne užili s nami. takže za mňa koordinátorka na svadbu zas a znova určite áno, a po skúsenosti s Kristínkou zas a znova Dreamy day áno. Aj keď teda verím a dúfam že svadbu som mala prvú a poslednú
: ) : ) : ) ďakujeme
ZUZANA & MILOŠ
novomanželia
Mali sme svadbu 19.8.2022, začala by som asi vetou , že lepšie som sa ani rozhodnúť nemohla. To, že som na svadbe nemusela riešiť, kto a kde sa má práve nachádzať a čo má nasledovať Nám s manželom umožnilo si Našu svadbu užiť naplno. Kika a jej manžel sú veľmi milí ludia. Respektíve práve Kika vo mne ani raz neprebudila paniku aj keď Nám začalo pršať a všetko sme museli zrazu pozmeniť. Ďakujeme ešte raz Dreamy day za profesionalitu. A ak sa nevie niekto rozhodnúť táto agentúra je to pravé orechové : ) S pozdravom Kristína a Štefan
KRISTÍNA & ŠTEFAN
novomanželia

NAŠE ĎALŠIE PROJEKTY