Začalo to našou svadbou, ktorú sme do detailov naplánovali a zorganizovali v roku 2019. Po tom ako naša svadba skončila nám bolo ľúto, že už sa všetkým tým aktivitám venovať nemôžme, pričom sme mali stále veľa nápadov a inšpirácií, ktoré by urobili svadobný deň niečím výnimočný. Prirodzene sme pomáhali aj pri svadbách našich známych až sme sa napokon rozhodli, že sa chceme plánovaniu a realizácii svadieb venovať naplno. Máme agentúru, ktorá zabezpečuje detské eventy a obaja sa venujeme produkcii podujatí už vyše 8 rokov. Nechceme robiť klasické svadby, podľa zaužívaných zvykov. Sledujeme najnovšie trendy a výzdoba a vizuálna stránka svadby je pre nás veľmi podstatná. Pokiaľ nám zveríte do rúk Váš svadobný deň, všetko bude prepracované do detailov a naplánované podľa vašich predstáv, tak aby ste sa cítili pohodlne. Radi to urobíme inak, nekonvečne a nezabudnuteľne.

INŠPIRÁCIA

Budeme radi ak sa s nami podelíte o Vaše vysnívané svadobné nápady či fotografie a pokúsime sa čo najviac priblížiť k vašim snom. Pokiaľ nemáte jasno v tom, čo chcete, ukážeme vám čo je momentálne svadobným trendom a predstavíme rôzne smery, ktorými sa môžete v celkovom svadobnom vizuále uberať.

KOORDINÁCIA

Nebojíme sa bohatého programu ani veľkého počtu hostí. Plánovanie a koordinácia svadobného dňa je zložitý proces a budete radi keď naň nebudete sami. Pomôžeme vám zostaviť harmonogram dňa a vyriešiť zásadné otázky pri plánovaní svadby.

JEDINEČNOSŤ

Je nám jasné, že každý preferuje niečo iné. Niektoré páry majú záujem o intímnejší obrad s najbližšími a niektoré páry preferujú veľa hostí a veľkú zábavu. My sa postaráme o to, aby sme vám ušili svadobný deň presne na mieru.

NEZABUDNUTEĽNOSŤ

Postaráme sa o to aby ste na váš svadobný deň mali navždy krásne spomienky a súčasťou toho sú aj svadobné fotografie či svadobný klip alebo video. Odporučíme vám overených dodávateľov týchto služieb, ktorý vám vaše spomienky zhmotnia a kedykoľvek sa tak budete môcť opäť vrátiť do atmosféry vášho svadobného dňa.

TAKTO TO ZAČALO

KRISTÍNA

„Som Kristína a pochádzam z Bratislavy, mám rada všetko pekné a baví ma vymýšľať a organizovať eventy. Celý život sa snažím zamestnávať niečím kreatívnym a snažím sa vytvárať veci, ktoré majú zmysel a ktoré ľudí tešia. Myslím, že svadby sú dokonalé spojenie krásy, kreativity, emócií a v neposlednom rade dobrej organizácie svadobného dňa. Budem sa tešiť ak sa rozhodnete pre Dreamyday a stretneme sa pri dobrej káve a naplánujeme váš jedinečný svadobný deň do dokonalosti. Garantujem vám, že to budem prežívať s Vami“

PETER

„Som Peter a tiež pochádzam z Bratislavy. Už viac ako 10 rokov sa venujem organizácii podujatí a spolu s Kristínou riadim detskú eventovú agentúru Artlandia. Myslím že pri každom evente je potrebný aj iný pohľad na vec ako tá ideálna krásna predstava. Treba si objektívne zhodnotiť každé rozhodnutie, dať si pozor na riziká a ustrážiť to aby sa spojili sny s praktickosťou a zároveň sa výrazne neprekračoval rozpočet– k čomu prichádza najmä pri svadbách. Spolu s Kristínou vám pomôžeme pri realizácii svadby podľa služby, ktorú si od nás objednáte.“

NAPÍSALI O NÁS

Pred našou svadbou, sme mali možnosť obehať niekoľko svadieb a ajkeď všetky boli krásne a dokonalé, vždy bolo vidieť rozdiel, kedy si svadbu mladomanželia organizovali úplne sami a kedy mali na pomoc profesionálov. Vždy som si hovorila, že chcem byť tou nevestou, ktorá si deň D naplno užíva a nemusí riešiť, koľko je hodín, aký program nasleduje a kde je kapela, ktorá už dávno mala hrať..toto všetko sa mi splnilo vďaka skvelým Dreamy Day. Všetky detajly programu sme spolu naplánovali dopredu a počas svadobného dňa sme sa mohli naplno venovať naším rodinám a priateľom a neriešiť už nič iné, lebo Kika s Peťom dohliadali, kde sa nachádzame a kedy sa kam máme dostaviť : ) Okrem toho, že sú to veľkí profesionáli s množstvom skúseností, sú to aj sympoši, ktorých na svadbe proste chceš mať. Nechať si svadbu koordinovať bolo rozhodne jedno z najlepších rozhodnutí a odporúčame ho všetkým párikom, ktoré plánuju svoju svadbu. Veď kedy inokedy sa má žena cítiť, ako hlavná hrdinka amerického filmu, za ktorú veci rieši jej asistentka, ako v deň svojej svadby?! : )
ADELA & MICHAL
novomanželia
Úprimne odporúčam každej neveste, aby si nechala pomôcť s organizáciou svojej svadby, alebo aspoň s koordináciou priamo v deň "D". Myslela som si, že je to klišé... mať koordinátorku, ale je to priam nevyhnutné : ) Na šťastie som sa rozhodla správne a ešte aj pre správnu agentúru. Dreamy day wedding sú profesionálni a ľudskí. Bez nich by som si ani z polovice našu svadbu neužila a nezvládala by som bez nich situácie, ktoré chcete, či nechcete vzniknú aj keď vôbec neboli v pláne : ) Vrelo odporúčam! A DDW ďakujem!
NELA & ADAM
novomanželia
Pred svadbou nám všetci hovorili, že sa nemáme príliš tešiť, lebo svadba je stresujúca a je primárne o napĺňaní potrieb hostí. Vďaka Kike z Dreamy Day, ktorá mi koordinovala svadbu, to však vôbec nebol náš prípad. Počas svadobného dňa sme sa nemuseli starať absolútne o nič a mohli si užívať tie najkrajšie momenty, úplne bez stresov. Som za to nesmierne vďačná. Kika je nielen úžasná osoba, no tiež profesionálka, ktorá má pod kontrolou každý jeden detail a robí všetko preto, aby svadba prebiehala podľa plánov. Okrem koordinácie som s Kikou a Peťom absolvovala aj predsvadobné konzultácie, kde mi jednak odporučili ich overených dodávateľov a (výzdoba, fotograf, atď.) a tiež dali cenné tipy k organizácii svadby. V neposlednom rade Dreamy Day ďakujem aj za požičaný mobiliár a dekorácie, ktoré skutočne nemajú konkurenciu. Kika, Peťo, ĎAKUJEM VÁM! <3
SIMONKA & JURAJ
novomanželia
Musíme ešte raz poďakovať za do detailu dokonalú organizáciu oslavy 2 x 50 tky a nielen tú. Od nádherných priestorov s úžasnou výzdobou, chutným jedlom, ústretovým personálom, programom, videom, fotografiami a tými hrami aj pre nás starších a čerešnička na torte, nezabudnuteľný svadobný obrad po 30 rokoch a čo je naj, všetko zorganizované tajne, ako prekvapenie od našej najmilovanejšej... Vrelo odporúčam všetkým.
JANETTE & MARTIN
oslávenci
Milí Kika, Peťo a celý tím Dreamy Day Chceme sa ešte raz poďakovať za všetko, čo ste pre nás a náš svadobný deň spravili. Nevieme si predstaviť aké by bolo plánovanie svadby bez vás. Od začiatku spolupráce s vami sme vedeli, že by sme to asi nedali. Hlavne by sme ani nevedeli kde začať. Stretnutia s vami nás vždy ukludnili, no zároveň sme po každom stretnutí ďakovali, že všetky vybavovačky a obvolávačky môžme nechať na vás. Vždy ste pre nás všetko naplánovali a všetko pre nás spísali. My sme len v údive pozerali, koľko vecí by nás ani nenapadlo zakomponovať do plánovania a o čo tažšie by to potom bolo. Práve vďaka stretnutiam s vami nemáme plánovanie svadby spojené so stresom. Máme pocit, že ste všetko spravili za nás! O svadobnom dni ani nehovorím. To, že sme sa mohli sústrediť len na nás, našu rodinu a blízkych, je pomoc na nezaplatenie. Keď sme nevedeli čo ďalej, vždy ste tam boli aby ste všetkých usmernili. Aby bolo všetko načas, jedlo bolo na stoloch a pitie v rukách hostí až do rána. Za profesionálny prístup ďakujeme tiež - boli ste tam pre nás od príprav až do noci a dbali ste na plynulý priebeh až do konca svadby, kým neodišli poslední hostia. To bola pre nás obrovská pomoc. Pomohli ste nám vytvoriť najlepší deň a úžasnú svadbu a my sme si mohli len užívať. Ďakujeme!
MIŠKA & LUKY
novomanželia
Názov “Dreamy day” by nemohol byť výstižnejší - vďaka Vám dvom bol náš svadobný deň jednoducho snový od začiatku až do konca. Zdá sa nám to s manželom až neuveriteľné, ale počas dňa D sa vôbec nič nepokašľalo. Respektíve ak áno, tak sme o tom nevedeli a problém sa vyriešil ešte skôr, ako sme si to my dvaja všimli. Všetko od stanov v kostole cez catering až po poslednú sviečku bolo dokonalé. Nielen my, ale aj všetci svadobní hostia odchádzali zo svadby unesení. Ak by aj bolo možné si celý svadobný deň zopakovať ešte raz, nezmenili by sme nič. Ste jednoducho dvojica absolútnych profesionálov, ktorá je schopná zabezpečiť nemožné pre šťastie a spokojnosť svadobného páru. Zároveň ste stále zostávali extrémne ľudskí a príjemní až sme mali pocit, že sa bavíme s kamošmi. Ktokoľvek sa rozhodne zveriť svoj veľký deň do Vašich rúk bude určite nadšený rovnako, ako sme boli aj my s manželom. Prajeme Vám ešte veľa spokojných a šťastných klientov - sme veľmi radi, že sme mohli byť jedni z nich.
LENKA & ADRIÁN
novomanželia
Mali sme svadbu 19.8.2022, začala by som asi vetou , že lepšie som sa ani rozhodnúť nemohla. To, že som na svadbe nemusela riešiť, kto a kde sa má práve nachádzať a čo má nasledovať Nám s manželom umožnilo si Našu svadbu užiť naplno. Kika a jej manžel sú veľmi milí ludia. Respektíve práve Kika vo mne ani raz neprebudila paniku aj keď Nám začalo pršať a všetko sme museli zrazu pozmeniť. Ďakujeme ešte raz Dreamy day za profesionalitu. A ak sa nevie niekto rozhodnúť táto agentúra je to pravé orechové : ) S pozdravom Kristína a Štefan
KRISTÍNA & ŠTEFAN
novomanželia
Milá Kika a Peťo. Ani neviem ako by som začala a preto by som sa Vám na začiatok hlavne chcela ja a môj muž z celého srdca poďakovať. Vždy som si myslela, že organizácia svadby nemôže byť predsa nejako náročna (veď je to len jeden deň) a preto som celkom nechápala načo by mal mať niekto svadobnú agentúru. Musím povedať, že ak je niekto rovnakého názoru tak sa veľmi mýli. Nemohla som spraviť lepšie rozhodnutie ako si objednať práve Vás a teraz viem ako veľmi náročné je zorganizovať svadobný deň tak, aby všetko vyšlo ako má. Vám sa to podarilo na 100 percent. Náš svadobný deň sme si mohli práve vďaka Vám maximálne užívať! Všetko bolo do posledného detailu krásne nachystané a my sme nemuseli v deň "D" nič riešiť, len si uživať atmosféru svadobného dňa. Celý večer bol maximálne organizovaný a nevznikal žiaden chaos, a pritom to bolo celé nesilené a uvoľnené. Okrem svadobného dňa boli Kika a Peťo vždy k dispozícii, konzultácie boli veľmi príjemne a splnili každú našu požiadavku. Dokonca sami vyrobili dekorácie podľa našich predstáv a každý problém, ktorý nastal pri prípravách, prestával byť pri nich problémom a to doslova. Všetko vyriešili, od kvetinárky cez šaty, starejšieho, slané pečivo, fotografa, kameramana ,svadobné hry až po priestory. Okrem našich predstáv nám prezentovali aj veľa svojich vlastných nápadov, ktoré nielenže boli originálne ale veľmi obohatili našu svadbu, ktorá aj vďaka tomu bola iná, nápaditá, jednoducho taká, akú sme chceli a ešte sto-krát lepšia. Zároveň nám Peťo vyrobil aj nádhernú grafiku. Určite sa veľa ľuďom pri svadobnej organizácií môže stať, že nie všetci ľudia, s ktorými budete pracovať budú ochotní. Aj v takýchto prípadoch nám Kika s Peťom nesmierne pomohli a všetko za nás vyriešili. Ak ešte váhate, či potrebujete svadobnú agentúru, tak Vám poviem, že možno takú klasickú nie ale Kiku a Peťa určite áno. Lepšiu sme si totiž nemohli vybrať, vidno, že do toho dávate srdce a že vás to úprimne baví. Bez vás by som celú prípravu určite nezvládla. Ďakujeme!
MAKA & MICHAL
novomanželia
Kristínku sme si dohodli na našu svadbu ktorá bola 9/7/2022 v Agropenzión Hubert, Zvončín. Aj keď veľa vecí sme si zabezpečili vo vlastnej réžii tak vo finále všetky technické organizačné termínové záležitosti aby všetko klaplo so všetkým, boli výhradne na Kristínke a ja som za túto pomoc nesmierne vďačná, nakoľko som to mohla vypustiť z hlavy a spoľahnúť sa 100%. Ja som sedela v apartmáne, nechala si robiť vlasy makeup a spolu s rodinou a priateľmi si užívať tento deň a nestarať sa o nič. zrazu som len mala info že kapela je na mieste, pianista je pripravený, šoféri začali zvážať hostí z ubytovania, hostia majú welcome drink, matrikárky sú na mieste, obrad je nachystaný, počas hostiny zrazu koláče boli na svojom mieste, nachystaný mikrofon na príhovory, vybuchli konfety počas nášho tanca, atd atd by som mohla popísať celý náš deň, skrátka a jednoducho všetko zvládnuté na jednotku, je to veľká pomoc v tento deň, ja som nechcela týmto zaťažovať nikoho z rodiny aby si to pekne užili s nami. takže za mňa koordinátorka na svadbu zas a znova určite áno, a po skúsenosti s Kristínkou zas a znova Dreamy day áno. Aj keď teda verím a dúfam že svadbu som mala prvú a poslednú
: ) : ) : ) ďakujeme
ZUZANA & MILOŠ
novomanželia

NAŠE ĎALŠIE PROJEKTY